MAKs’ doe-middag: Archeologische middag

Wat doet een archeoloog en welke verhalen zijn er te vertellen over de ontdekkingen van de archeoloog?

Op woensdag 9 oktober zijn er bij MAK Blokweer bijzondere voorwerpen te zien waar mooie verhalen over te vertellen zijn. Want naast wetenschapper is een archeoloog ook een  beetje een verhalenverteller.

Aan de hand van de gevonden voorwerpen proberen archeologen het verleden van onze voorouders te achterhalen. Waar werden voorwerpen voor gebruikt, wat voor soort leven leidden de mensen toen en hoelang geleden is dat eigenlijk?
Wil je nog meer weten en schuilt er misschien een archeoloog in jou? Doe mee met deze interessante middag.

Deze Maks’ doe-middag is voor kinderen van 6 t/m 12 jaar en vindt plaats op woensdag 9 oktober van 14:30 tot 16:00, aan de Kloosterhout 1-2 in Blokker.

Aanmelden kan telefonisch (0229-266344) of via email naar info@mak-blokweer.nl.

De kosten zijn €4,50 per kind (inclusief materialen).