Voorlichtingsavond: bevallen
Op donderdag 21 juni 2018 organiseren wij een voorlichtingsavond voor zwangeren en hun partners, met als thema ‘Bevallen’.
De voorlichtingsavond wordt gehouden in de Zr. Kueterzaal van Noordwest Ziekenhuisgroep, locatie Den Helder, van 19:00 tot 21:00 uur. De zaal is vanaf 18:30 uur open.
De gynaecologen bespreken hoe zij de zwangerschap en de bevalling begeleiden. De gang van zaken op de verloskamers en de kraamafdeling wordt uitgelegd door een verpleegkundige.
Een van de kinderartsen legt uit wanneer de pasgeborene op de couveuseafdeling moet worden opgenomen. Daarnaast vertelt een verloskundige over de thuisbevalling en de poliklinische bevalling.
Tot slot worden de aanwezigen rondgeleid over de verloskamers (als er gelegenheid is) en de couveuseafdeling.
Deze avond is zinvol voor alle zwangeren, want ook een geplande thuisbevalling kan onverhoopt in het ziekenhuis eindigen.
Dan is het prettig als de aanstaande ouders weten wat er gaat gebeuren.
Belangstellenden kunnen zich aanmelden voor deze voorlichtingsavond bij de afdeling patiëntenvoorlichting Noordwest Ziekenhuisgroep, locatie Den Helder, tel. (0223) 69 6346 of e-mail: info-denhelder@nwz.nl.