| Bas Hageman

Toen Bas Hageman geboren werd, waren de doktoren bang dat er iets niet goed met hem was. Dit bleek later het geval te zijn: hij hield in tegenstelling tot zijn ouders ontzettend van muziek. Deze ‘kwaal’ kwam er toen hij klein was al uit met de liedjes van Bassie en Adriaan, Samson en Gert en Ernst en Bobbie. Deze kende hij namelijk allemaal uit zijn hoofd. Sommige liedjes kan hij tegenwoordig nog steeds meezingen. Daarna kwam zijn kinderen voor kinderen fase. Ook al deze liedjes kon hij, al was het allemaal wat vals, meezingen. Bas kwam er achter dat een zangcarrière niet voor hem weggelegd was. Radio DJ, dat is zijn ding.
Zo gezegd en zo gedaan, op 27 oktober 2010 heeft Bas zijn liefde voor radio maken omgezet in daden. Samen met Maarten Moeijes begon hij met het programma ‘Bas en Maarten voor je plaat’. Nadat Maarten verhuisde naar Utrecht, is Bas in z’n eentje doorgegaan. Sinds 26 oktober 2011, precies een jaar na de start van z’n carrière, presenteert hij het programma BASisvorming!
Elke woensdag van 18.00 tot 20.00 uur in je ether op 107.2. En wordt hij herhaalt op zaterdag tussen 18 en 20 uur. Spreek je woensdag!! |
Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten Compleet FM. | |