Elke zondagavond van 20.00u tot 22.00u is het programma Kunst Compleet te beluisteren op CompleetFM. Kunst Compleet is een kunst en - cultuurprogramma waarin o.a. aandacht is voor de individuele kunstenaar, kunstkenner, musicus, theatermaker, schrijver, groep en/of band. In de knusse studio van CompleetFM worden de kunstenaars in een relaxte sfeer geïnterviewd met eigen muziek, waardoor het een persoonlijk gesprek wordt. Daarnaast is er ook aandacht voor regionale musea, galeries, actuele tentoonstellingen, voorstellingen en/of optredens.
Naast de interviews is er een kunst en cultuuragenda en het vaste telefonische item “tentoonstelling/voorstelling/optreden van de maand”.
Presentator Karin van Bodegom is docent Kunstgeschiedenis, Tekenen/Schilderen en Nederlands. Zij geeft o.a. les op de VU in Amsterdam en werkt verder als freelancer. Daarnaast is zij beeldend kunstenaar (combinatie film/projectie/teken en -schilderwerk) en maakt zij, over het algemeen, abstracte schilderijen. Het werk van Karin is regelmatig te zien op tentoonstellingen. Zij heeft een grote passie voor kunst maar leest en zingt ook graag. Zie haar eigen website:website karin van bodegom
Heeft u vragen of wilt u in aanmerking komen voor de “tentoonstelling/voorstelling/optreden van de maand” of ook eens te gast zijn in het programma, dan kunt u contact opnemen met CompleetFM: 0226 – 720342 / redactie@compleetfm.nl
Uitzendingen:
In verband met ziekte van Karin, zullen de komende maanden een aantal herhalingen worden uitgezonden.
|