Voorjaarsconcert Harmonie Excelsior

Harmonie Excelsior houdt een voorjaarsconcert op 26 april in het theater van het cultureel centrum aan Bosgroet 14 in Zuid-Scharwoude. Aanvang 19.30 uur.

Naast een uitvoering van het grote orkest van de harmonie wordt een optreden gegeven door leerlingenorkest HELLO en Hellendoorn’s Harmonie. Er is een gevarieerd programma. O.a. muziek uit de musicals Evita en Grease en de nummers Centennial, I’m still standing, Anthem en St. Florian Choral.

Harmonie Excelsior bestaat dit jaar 112 jaar. Het grote orkest staat onder leiding van Friso Vleugel. Het leerlingenorkest HELLO staat onder enthousiaste leiding van Dorenda Disseldorp-Nieuwenhuizen.
Hellendoorn’s Harmonie treedt tijdens dit concert op vanwege een uitnodiging van Excelsior. Excelsior heeft 2 jaar geleden Hellendoorn bezocht. Hellendoorn’s Harmonie bestaat uit maar liefst 130 leden. 
Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten
Compleet FM.
Standaardsite gemaakt met website software van Ziber | Studio webdesign en zmo Kantoor 260