Ontmoeting met Stadsdichters in de bieb

Heerhugowaard beschikt sinds 1 januari over twee stadsdichters. Een stadsdichter senior Hans Boomsma en een stadsdichter junior Martin Mitrovic. Op gezette tijden geven zij een poëtisch beeld van het wel en wee in Heerhugowaard. Op woensdag 23 april kunt u de stadsdichters aan het werk zien van 13.00 – 15.00 uur in Bibliotheek Heerhugowaard.

Stadsdichters in de bibliotheek
De stadsdichters zijn bezig met het maken van gedichten over vogels en mussen, over vakantie, over het woord en over boeken. U kunt bij ze gaan zitten, met ze spreken, ze vragen stellen. U bent van harte welkom! De gedichten die op 23 april gemaakt worden, kunt u meteen meenemen. Vers van de pers dus!
Aarzel niet, kom naar de bibliotheek en maak kennis met deze twee bijzondere poëten!

Werkplek stadsdichters
De stadsdichters beschikken over een eigen werkplek die is ingericht door Quality House Binnenhuisarchitectuur. De werkplek en de inrichting zal eens per half jaar verhuizen naar een andere locatie in Heerhugowaard. Tot 1 september is hun werkplek gehuisvest in Bibliotheek Heerhugowaard.

Tentoonstelling “Het denkende zoekt de ruimte”
Tevens kunt de de tentoonstelling van Hans Boomsma ”Het denkende zoekt de ruimte” bewonderen. Fascinerend stempelwerk in combinatie met poëzie. Op de derde verdieping heeft Martin Mitrovic met zijn klasgenoten het Geheime Huis omgebouwd tot het Huis van de Poëzie.
Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten
Compleet FM.
Standaardsite gemaakt met website software van Ziber | Studio webdesign en zmo Kantoor 260