Kerstconcert Dana Winner in Grote Kerk Alkmaar

De Vlaamse zangeres Dana Winner komt, net als in 2008, naar Alkmaar. In de prachtige ambiance van de Grote Kerk Alkmaar geeft zij op 19 december 2010 een exclusief Kerstconcert. Zij wordt daarbij ondersteund door een vijfkoppige live-band en een passend decor, dat haar show nog meer glans geeft. Het concert begint om 14.30 uur en zal ongeveer 2 uur duren. De toegangsprijs bedraagt € 28,00. 

Al ruim 20 jaar staat Dana Winner aan de top in Vlaanderen. Ook in Duitsland en Zuid-Afrika is ze een graag geziene en gehoorde zangeres. Met haar unieke stem, haar betoverende glimlach, haar mooie muziek en liedjes heeft ze al menig muziekhart veroverd.

Ook in Nederland groeit de belangstelling voor de Vlaamse nachtegaal. Sinds 2006 heeft zij al ruim 100 concerten gegeven in o.a. het Beatrix Theater Utrecht, Martiniplaza Groningen, World Forum Theater Den Haag en het Chassé Theater Breda. Haar repertoire varieert van easy listening tot melodieuze popmuziek met hits als “Westenwind”, “De oude man en de zee”, “Geef kinderen een wereld” en “Als je lacht”.

Speciaal zijn haar Kerstconcerten in kerken. In deze sfeervolle omgeving geeft zij het beste van haarzelf. Op het programma staan Kerstliederen en passende nummers uit haar rijke repertoire. Geen betere start van de Kersttijd dan met een verrassend concert van Dana Winner.
  
Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten
Compleet FM.
Standaardsite gemaakt met website software van Ziber | Studio webdesign en zmo Kantoor 260