Medium Janet Werner bij KopGroep Bibliotheken

Zondagmiddag 7 november komt Janet Werner naar de bibliotheek van Harenkarspel om te vertellen over haar leven als medium. Ze schreef hierover ook columns in het Noordhollands Dagblad.

Werner voelde als kind al de emoties van anderen en wist wat hen bewoog. Pas later kwam zij tot de ontdekking dat niet iedereen de wereld zag zoals zij. Op latere leeftijd leerde ze haar gave te gebruiken. Al snel kwam ze tot de ontdekking dat spiritualiteit toegankelijker wordt als je het op een nuchtere manier brengt met voorbeelden uit het dagelijks leven. In deze lezing vertelt ze welke weg ze is gegaan om haar gave te accepteren en niet te ontkennen, en welke consequenties daarmee gepaard gaan. Op een soms hilarische, soms ontroerende wijze zal ze het publiek introduceren in haar leven als medium.

Janet Werner op zondag 7 november in de bibliotheek van Harenkarspel, Oostwal 6, aanvang 14.00 uur. Toegang € 5,- voor leden en € 6,50 voor niet-leden, inclusief koffie/thee.
Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten
Compleet FM.
Standaardsite gemaakt met website software van Ziber | Studio webdesign en zmo Kantoor 260