Lereniseenmakkie Week 16 – 20 maart!

Alle kinderen hebben het recht zich maximaal te ontplooien!
In elk kind schuilen talenten. En elk kind heeft het recht om zich maximaal te ontplooien en die talenten te ontdekken. Ook het talent om te leren hoe te leren. Dit en het feit dat de computer voor kinderen een onmisbaar instrument is om de ‘wereld’ te ontdekken, was voor de ideële stichting Nationaal Team Onderwijs (NTO) een reden om het initiatief te nemen voor de bouw van een site waar kinderen gratis en beschermd zich kunnen ontdekken in Leren. Omdat het NTO geen subsidies ontvangt of op welke wijze dan ook financieel wordt ondersteund werd niet alleen gezocht naar een organisatie die over de juiste expertise beschikte maar ook bereid was dat kosteloos te doen. HERA, masters in Leren heeft de site www.lereniseenmakkie.nl geheel belangeloos ontwikkeld.

De gratis site voor leerlingen in het basis en voortgezet onderwijs biedt de leerlingen hulp en informatie over leren hoe te leren. Ook kunnen ze mailen en zelfs op woensdagmiddag chatten met een Leren Leren Coach. Omdat er ook steeds meer leervragen van leerlingen komen uit het buitenland is er ook een engelse versie: www.learningiseasy.org.

Om nog meer kinderen, ouders en scholen te bereiken is nu de Lereniseenmakkie Week gelanceerd. Deze week, die voor het eerst wordt gehouden van 16 tot 20 maart, staat geheel in het teken van Leren Leren.

Alle scholen, RT’ers, huiswerkbegeleidingsinstituten, peuterspeelzalen, kinderopvang maar ook ouders kunnen gratis meedoen. Inschrijven kan op week.lereniseenmakkie.nl. Op deze website staat ook wie er nog meer aan meedoen. Ook staan er kant-en-klare Leren Leren lessen en ideeën op om direct in de praktijk te kunnen gebruiken.

Tags


Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten
Compleet FM.
Standaardsite gemaakt met website software van Ziber | Studio webdesign en zmo Kantoor 260